travel-sim akkord
adriatic travel
GISMETEO: Погода по г.Киев


Повернутися до  Відпочинок на морі

Ізраіль

Ізраїль — одна з найрозвиненіших туристичних держав. Країна розташована на узбережжі трьох морів, має 3 кліматичні пояси (на території 750 км із півночі на південь). Тут туристам завжди раді, вміють зустріти і задовольнити всі їхні побажання.

Цілюще Мертве море Найпопулярніший курорт Ізраїля — унікальне Мертве море. Насправді ж, це дуже солоне внутрішнє озеро, яке знаходиться на глибині 400 метрів нижче рівня моря, вода і грязі якого мають унікальні лікувальні властивості. Мертве море з усіх боків оточене пустелею. Мертвим його називають тому, що у ньому живуть усього лише кілька видів бактерій. Відповідно до Біблії ці місця були прокляті.

На місці Мертвого моря стояли два міста Содом і Гомора, їхні жителі були дуже злими і розбещеними. На дорозі ви побачите знак із написом «дружина Лота», який вказує на гору. Якщо придивитися в напрямку вказівника, справді можна побачити обриси жіночої фігури. А історія така: у Содомі все-таки жила одна пристойна людина на ім`я Лот. А коли місту загрожувала загибель, ангели вивели з нього Лота і його родину, тільки просили їх не оглядатися, але дружина не витримала, обернулася і перетворилася в соляний стовп. Купатися, плавати, пірнати тут практично неможливо. І ще, в Мертвого моря одна велика перевага перед іншими морями — у ньому не можна потонути.

На північному березі Мертвого моря зосереджені комфортабельні, дорогі курорти. Найпівденнішим курортом є місто Ейлат, — справжня перлина на березі Червого моря. Тут чудові готелі — від недорогих до фешенебельних світового класу, безліч цікавих екскурсій, як по Ізраїлю, так і в сусідніЙорданію і Єгипет. Слідами Христа Найвідоміше та найбагатше історично місце на Землі — Галілея — Земля, де ступала нога Христа. Тут туристів чекають відпочинок у сільському стилі, походи по місцях Його життя, байдарковий спуск по ріці Йордан. Спускаємося до Галілейського моря (Кінерет).Ізраїльтяни його називають морем, хоча це внутрішнє прісноводне озеро.

Унікальне історичне, біблійне місце з розвинутою інфраструктурою відпочинку і туризму. На його берегах розташовані сучасні туристичні центри, найбільший з яких — Тверія, відомий сучасними готельними комплексами і будь-якою структурою відпочинку і туризму. Ще південніше знаходитьсяЄрусалим. Напевно, немає людини в сучасному світі, яка б не знала цієї назви. Місто — центр трьох світових релігій: християнства, мусульманства й іудаїзму. У Єрусалимі розташовані відомі в усьому світі готелі: King David Hotel, Hilton Jerusalem. Тепер перенесемося на захід і зупинимося на Середземному узбережжі Ізраїлю. На чудовій береговій смузі Середземного моря, довжиною 400 км, розміщені кілька світових курортів вищого рівня. Найвідоміший з них це, звичайно, Тель-Авів-Яффо.


для пошуку тура скористайтесь одним з наших партнерів