travel-sim akkord
adriatic travel
GISMETEO: Погода по г.Киев


Повернутися до  Паломницькі Тури

Зустрічаємо Пасху на Святій Землі

Пасха на Святій Землі

Виліт : 26.04.2016 - 03.05.2013
7 днів / 8 ночей
Проживання : Вифлеєм + Тверія/Назарет ,
готелі 3* , 2-х р харчування ( НВ )

Вартість : 899 у.о.  з людини в 2-х місн.номері

Раннє бронювання !
При бронюванні і оплаті до 10.03.2016 р - вартість туру 875 у.о

День перший 26.04.2016
Великий Вівторок
 Прибуття групи в аеропорт ім.Бен-Гуріона. Зустріч з представником компанії і гідом групи в залі прильоту наступним за залом видачі багажу.
Початок програми.
Яффо.Стародавня Іоппія. "Яффський сад". Російський Храм ім.св.ап.Петра і прав.Тавіфи.
Часовня з гробницею св.прав.Тавіфи.
Переїзд в Вифлеєм.Розміщення в готелі в Вифлеємі.( 15 хв їзди від центру Ієрусалима ).
Вечеря.Відпочинок.
День другий 27.04.2016
Велика Середа
Ранній сніданок в готелі.
Початок програми о 07.30 ранку.
Проїздом біля "Приюту Доброго Самаритянина" - місця, згаданого в Новому Завіті,в одній із притч, розказаних Ісусом.
Мічце Хрещення на ріці Іордан - прийняте церквою місце Хрещення Ісуса ( не Ярденіт).Біблійна назва місця - Бейт Маавар. Тут три з половиною тисяч років назад народ Ізраїля під керівництвом Ісуса Навіна вбрід переходить через річку Іордан і ступає на Святу Землю після Сороколітніх хождінь по пустині.
Ієрихон - саме стародавнє місто світу.Древо Закхея, на якому сидів збирач податків в надії побачити Спасителя. Грецький монастир Пророка Єлісея і святе джерело.
Каранталь - Гора Сорокаденної Спокуси і Сорокаденний монастир - тут Господь сорок днів постився ( підйом на фонікульорі не входить в 50 дол. платних входів по програмі і оплачується додатково)- або підйом пішки.Панорама на Монастир прп.Георгія Хозевіта і пещерний храм Іллі Пророка.
Повернення в готель в Вифлеємі.Вечеря. Відпочинок.

День третій 28.04.2016
Спомин Тайної Вечері
В 06.00 участь в Божественній Літургії в Базиліці Різдва Христового.  Вифлеєм. Базиліка Різдва Христового. Святий Вертеп - місце Різдва Богодитяти-Христа і Святі ясла. Чудотворна ікона Божої Матері "Вифлиємська".
Повернення в готель. Сніданок в готелі. Звільнення номерів.
Переїзд в Єрусалим ( поселення в готель в другій половині дня після програми).
В 09.00 - 12.00 Чин омовіння ніг (Храм Гобу Господнього . Старе місто).
Гора Сіон. Гробниця царя Давида. Кімната Тайної Вечері. Храм Успення Пресвятої Богородиці. Підвіз на Масличну гору. Дальше пішки. Єлеон (Маслична гора) . Панорама Старого міста з Масличної гори. "Стопочка"- місце Вознесення Господнього. Спасо-Вознесенський православний жіночий монастир. Могила глави Руської Духовної Міссії в Єрусалимі архімандріта Антоніна (Капустіна).
Часовня Першого і Другого Набуття Чесної Глави  Іоанна Предтечі. Храм Св.Прав.Філарета Милостивого (Трапезна). "Домінус Флевіт" - місце, з якого Ісус оплакував Єрусалим, передбачаючи розрушення Єрусалимського Храму  і послідуючі біди. Ділянка Руської Духовної Міссії, Храм Марії Магдалини в Гефсіманії, де знаходяться св.мощі преподобномучениць Великої Княгині Єлизавети Федорівни і її келейніци ін.Варвари.
В 17.00 Читання 12 Євангелій в Троїцькому соборі.Повернення в готелі в Вифлеємі.Вечеря. Відпочинок.

День 4 29.04.2016
Велика П'ятниця  Розп'яття Христа

 
Ранній сніданок в готелі.Віфанія - гробниця св.прав.Лазаря Четвероденного.Переїзд в Єрусалим.
В 10.00 - 14.00 Хресний Хід ( Спомин Страстей Господніх) . Пішохідна екскурсія з Хресним Ходом. Львині ворота Старого міста . Ворота Милосердя - Золоті ворота. Віфезда. Овча купель, в одному з притворів якої Спаситель зцілив розслабленого. Церква Різдва Пресвятої Богородиці ( на цьому місці стояло жилище праведних Іоакіма і анни). Хресна Дорога ( Віа Долореса , Дорога Скорбі) - дорога, по якій йшов Спаситель до місця Своєї Хресної смерті. По православній традиції , Хресна дорога починається від Преторії - там в часи Ісуса Хреста знаходилася темниця, в якій тримали арештованих перед судом Римського прокуратора Понтія Пілата. Храм.
Воскресіння. Виніс Святої Плащениці.
Гід вчить групу орієнтуватися - дорога з готеля в Храм.
Воскресіння і в РДМ.
19.00 Храм Воскресіння. Чин Погребення Плащениці. Літургія на Гробі Господньому.

День п'ятий 30.04.2016
Велика Субота (без гіда)

 
Храм Воскресіння . Біля 14.00 Сходження Благодатного вогню.
17.00 - богослужіння в Руській Духовній міссії.
Рання вечеря і відпочинок в готелі перед нічною Літургією.
В 23.00 трансфер в Єрусалим до Яффських воріт Старого міста.
00.00 - Нічна Літургія у Гробу Господнього. В 03.30 трансфер від Яффських воріт в Вифлеєм біля 4-х ранку.
День шостий 01.05.2016
Світле Христове Воскресіння - Пасха
Пізній сніданок в готелі. Звільнення номерів. Початок програми в 09.00 ранку. Переїзд через долину Бекаа.
Ріка Іордан - омовення в священих водах (мати при собі сорочки). Ділянка Руської Духовної Міссії в Мадалі : храм і чудотворне джерело св.Рівноапостольської Марії Магдалини. Гора Блаженств - місце проголошення Нагорної проповеді, панорама на Генісаретське озеро. Табха - Храм "умноження хліба і риб".  Бухта Апостола Петра - місце покликання і відновлення в  апостольстві св. Петра. Можлива зупинка на березі для купання , там ж обід - в меню риба св.Петра  ( 20 дол ). Капернаум. Дім св.апостола Петра. Грецький монастир і храм в і'мя  Дванадцяти Апостолів.Розміщення в готелі на півночі країни. Вечеря. Відпочинок.
При наявності часу і сил  і при розміщенні в Тверії можлива ОПЦІЯ - "Хамей Тверія" - це лікувально-оздоровчий комплекс на базі термомінеральних джерел, розташованих на березі Тіверіадського озера ( Кінерет). 17 джерел бютьз глубини 2000 метрів і характеризується унікальним мінеральним і хімічним складом. Водиі грязі курорту допомагають при запаленні суставів і внутрішніх органів, запаленнях шкіряного покрову і нервових розладів. В новому центрі - індивідуальні і грязеві ванни і джакузі, сауна і плавальний басейн з прісною водою( підігрівається в зимовий період). Басейн для дітей і вихід на приватний пляж на березі озера. Відкрита територія комплекса нагадує цвітучий сад з зеленими полянками. Атмосфера умиротворення і покою створює ідеальні умови для лікування і відновлення сил.

День сьомий 02.05.2016
 
Ранній сніданок в готелі. Звільнення номерів.Початок програми в 07.00 ранку. Гора Фавор - Православний грецький монастир Преображення Господнього. Чудотворна ікона Божої Матері . Назарет. Церква Благовіщення і церква Архангела Гавриїла при джерелі Діви Марії. Кана Галілейська. Церква Першого Чудотворення Спасителя на брачному пиру. Дідда - Стародавній Лод. Храм вмч.Георгія Победоносця , його гробниця з святими мощами і його вериги. Розміщення в готелі в Вифлеємі. Вечеря. Відпочинок.

День  восьмий  03.05.2016
 
Пізній сніданок в готелі. Звільнення номерів до 12.00 дня. Трансфер в аеропорт Бен Гуріона.
 

Вартість тура 899 долза 1 людину в 2-х місн номері

В вартість входить:
* Авіапереліт Київ - Тель-Авів - Київ
* Страхівка
*Групові трансфери по програмі
* Харчування НВ - сніданки і вечері
* Регулярні групові екскурсії9 згідно програми туру)

В вартість не входить:
*Оплата чаєвих і платних входів по програмі, наушників ( 60 дол. на особу)- обовязкова оплата по прильоту
* Обіди і особисті витрати


Компанія залишає за собою право змінити порядок екскурсій і міст проживання