travel-sim akkord
adriatic travel
GISMETEO: Погода по г.Киев


Повернутися до  Гірськолижні курорти

Австрія

Австрія - невелика держава в центрі Європи. Оскільки левова частка території країни зайнята Альпами, то їй просто сам Бог велів стати одним з центрів європейського гірськолижного туризму. Найпопулярніший гірськолижний курорт Австрії — Кицьбюель.

Площа Австрії - 83,8 тисяч кв.км;

Столиця країни - місто Відень.

Державна мова Австрії - німецька.

Державна символіка: державний прапор складається з двох червоних і центральної білої горизонтальних смуг. Державний герб зображений у вигляді орла у вільному польоті, на голові якого золота вежа міської стіни з трьома зубцями. У правій лапі орла — золотий серп, у лівій — золотий молот. Прийнятий у 1945 році.

Клімат: помірний, континентальний, на заході вологий. Середня температура січня від - 1 °C до -5 °C, липня від +17 °C до +19 °C. Опадів у долині Дунаю 500 - 600 мм, в Альпах 1 500 - 2 500 мм

Кухня: традиційна австрійська їжа дуже ситна, з великою кількістю м'яса і кльоцків. Віденський шніцель — найвідоміша страва віденської кухні, що поширилася по всьому світу. Це котлета, зазвичай із телятини, обсмажена в сухарях і яйцях. У Австрії печуть чудові пироги та печиво. Основним австрійським десертом є штрудель, булка з різними фруктами, родзинками і корицею.

Транспорт: в Австрії розвинуті всі види сучасного транспорту. Судноплавство здійснюється по Дунаю. Річкові порти: Лінц, Відень. Довжина залізниць на 1957 рік становила — понад 6 тис. км, близько 1/4 з них було електрифіковано.

 


Курорти