travel-sim akkord
adriatic travel
GISMETEO: Погода по г.Киев


Повернутися до  Туристам

Румунія

Історія Румунії сягає коренями першого століття, коли родуча земля поблизу Дунаю була заселенаплеменами Даків. Чоловіки тут одягалися в довгі сорочки й обв`язувалися поясом, жінки носили прикрашені різноманітною вишивкою білі сорочки. Країну свою вони називали Дакія. Займались ці племена в основному скотарством та сільським господарством, обробляли срібло й золото. Добробут держави та природні багатства заманили сюди римських завойовників. Рільники та ремісники не вистояли проти легіонів, так утворилась нова провінція Священної Імперії. Римляни поглинули мову даків, однак зберегли елементи звичаїв, культури, національного одягу. З роками на цих прекрасних землях побували Готи і Авари, Угорці і Турки, свій вклад зробили й Слов`янські племена. Всі ці народності внесли свій вклад в формування румунської мови, побуту та культури.

Сучасна Румунія – це країна величних замків, середньовічних монастирів та старовинних міст з неповторною архітектурою та багатим минулим. Цей край здивує кожного, закрутить у вирі культури і історії, щедро пригостить своїх гостей національними стравами. За неприступними вершинами гір, під кам’яними мурами старовинних замків, країна зберігає усі свої легенди. Більшість з них - про славнозвісного графа Дракулу, чий замок й досі зберігає память про свого власника. Румунія відноситься до тих країн, в яких є все: і довгі сонячні пляжі Чорного моря, і мальовничіКарпатські гори, і унікальна дельта річки Дунай. Майже третину території країни займають Карпати. Приваблива сила цих гір полягає в їх гордій величі і надзвичайній красі пейзажів. Різноманітність лижних трас і зручне розташування гірськолижних центрів Румунії надає туристам прекрасну можливість урізноманітити своє катання.

Пояна Брашов («Долина сонця») - це найдорожчий і найвідоміший гірськолижний курорт Румунії. До послуг туристів тут працює 12 лижних трас різної складності, протяжністю від 300 до 4600 метрів. Тут «знайде себе» як професіонал, так і початківець. Ще один популярний центр гірськолижного відпочинку - Предял розташований найвище в Румунії, на висоті 1600 метрів. Великий плюс цього курорту – освітлені лижні маршрути та штучне покриття трас. Курорт Сіная, популярний серед любителів гірськолижного відпочинку з Європи. У цьому центрі розваг сумувати не доведеться: розмаїття лижних і санкових трас різної складності, траса для бобслею, де організовують важливі національні і міжнародні змагання. Якщо ви любитель зимового спорту, курорт вас не розчарує: 15 розбудованих трас, надзвичайно багата база проживання, широкий вибір розваг. На всіх курортах діють пункти прокату спорядження, а для початківців відкриті гірськолижні школи. Румунія, надзвичайно цікава країна: кожна місцевість – це маленька скарбничка пам’яток та традицій, відкривши яку, обов’язково закохуєшся в неї і мариш бажанням приїхати сюди ще раз. Тут можна цілорічно проводити свою відпустку: море, лижі, санки, прогулянки верхи на конях, екскурсійні подорожі, вело та пішохідні мандрівки горами.