travel-sim akkord
adriatic travel
GISMETEO: Погода по г.Киев


Повернутися до  Туристам

Польща

Ласкаво просимо в Польщу, країну оповиту легендою, де час тече по різному і де кожна мить стає моментом історії!

Польща розташована у самому центрі Європи. Саме тут знаходиться геометричний центр континенту. Туристичні пам`ятки – багаті й різноманітні. Пейзажі, що змінюють один одного, починаючи від Прибалтійського узбережжя й закінчуючи високими Татрами, міста з великими історичними традиціями та цінними пам`ятками старовини, які є найкращим свідченням понад тисячолітньої історії Польщі.

Це країна нескінченних музичних фестивалів, високої культури, а також батьківщина бурштину. Вона дала світу астронома Миколу Коперника, письменника Генріха Сенкевича, поета Адама Міцкевича, композитора Фредріка Шопена, художника Яна Матейко, фізика Марію Складовську Кюрі. Польща є країною, з мальовничими краєвидами, які запрошують до багатих історією та культурою міст і спокійних, цікавих селищ. Це рай для туристів, які віддають перевагу активному відпочинку та мандрівкам: пішки, на байдарках, на велосипеді.

Міста у Польщі, як люди – у кожного своє обличчя – неперевершене і унікальне. Більшість із них своїми коріннями сягають сивої давнини – не раз поставали вони разом зі створенням польської держави, і разом з нею переживали кожен момент славетної історії.