travel-sim akkord
adriatic travel
GISMETEO: Погода по г.Киев


Повернутися до  Туристам

Німеччина

У самому серці Європи розташована одна із загадкових країн світу - Німеччина Безпечність ритму маленьких затишних міст, долина Рейну з замками і монастирями і стародавня культура Баварії - ось, чим приваблює Німеччинатуристів з усіх кінців света.Балтійское і північне море омивають її береги, горбисті і усипані маленькими кришталево чистими озерами.

Німецький народ відрізняється своєю гостинністю, пунктуальністю, теплим і щирим прийомом та дотриманням древнім національним традиціям. Їх звичаї легко вивчити по частим святах і фестівалях.Сочетаніе середньовіччя і сучасності чітко відбилась у національній кухні, яку можна продегустувати, гуляючи по тихих і безпечних нічних городах.В Німеччині є все, щоб зробити перебування гостей приємним: готелі на будь-який смак, безліч магазинів , затишні кафе і ресторани, громадський транспорт, надійність роботи якого відома у всьому світі.

Німеччина - це країна Гете, Шіллера, Бетховена, Баха і Дітріха, так чи варто розписувати рівень культури цієї неповторної частинки світу.

А яка країна виробляє найкращі у світі автомобілі? Мерседес, БМВ, Порше, Ауді, Фольксваген. Хто не мріяв про сталевого друга однієї з цих компаній!

Ось уже скоро 800 років, як розкинулася неповторним калейдоскопом столиця Німеччини - Берлін. Місто, просто народжене бути століцей.Сначала він стає княжою резиденцією Гогенцоллернів, після, в 17 столітті - центром непереможного князівства Бранденбург-Пруссія, на початку 18 століття Берлін вибраний столицею об`єднаного Королівства Пруссія. Далі німецький Імперія.Обо усьому ви зможете дізнатися, вивчивши культурні особливості цього міста.

Німеччина - кращий вибір справжнього цінителя краси і якості.