travel-sim akkord
adriatic travel
GISMETEO: Погода по г.Киев


Повернутися до  Туристам

ОАЕ

Об`єднані Арабські Емірати (ОАЕ) розташовані у східній частині Аравійського півострова на узбережжі Перської та Оманської заток. Межують з королівством Саудівської Аравії і Султанатом Оман. Берегова лінія ОАЕ - 600 км узбережжя Перської затоки і 100 км узбережжя Оманської затоки.

Країна є конфедерацією 7 еміратів, які об`єдналися 2 грудня 1971 року. Найбільший емірат - Абу-Дабі займає 85% території, далі емірати перераховані в послідовності, що відповідає їхній території: Дубаї, Шарджа, Рас Аль Хайма, Фуджейра, Умм Аль Кувейн і Аджман.

Клімат.

В ОАЕ клімат сухий субтропічний, дощі украй рідкісні, бувають тільки в зимовий період. Як правило, кількість дощових днів не перевищує 7-10 днів на рік. У залежності від часу доби і сезону температура повітря коливається від +12 ° С до +48 ° С, температура води від +18 ° до +30 ° С.

Час.

Місцевий час випереджає київське на 2 години взимку (GMT +4:00) і на 1 годину влітку (GMT +4:00).

Віза.

Для оформлення візи нам необхідна відсканована копія ідентифікаційної сторінки закордонного паспорта та ПІБ батьків туриста. Візу турист отримує разом з пакетом документів або в аеропорту, після прильоту в ОАЕ, від зустрічає представника приймаючої фірми.

Митні правила.

Відповідно до митних правил в ОАЕ дозволяється ввозити (з розрахунку на одну дорослу людину) 200 сигарет або 40 сигар або 2 кілограми тютюну, парфумерію в розумних межах. Крім цього повнолітня людина немусульманського віросповідання має право провезти 2 літри міцних спиртних напоїв і 2 літри вина. Обмеження на ввіз і вивіз валюти і виробів з дорогоцінних металів відсутні. До ввезення суворо заборонені: зброя, психотропні речовини, всі види наркотиків, слонова кістка (і бивень носорога) та вироби з них, а також ловчі птахи. Друкована та відео продукція найчастіше проглядаються при в`їзді в країну - на предмет вмісту матеріалів еротичного змісту або образливих для мусульман. Особливо обережними потрібно бути при прибутті в аеропорт міста Шарджі, де правила щодо цього особливо суворі. Будьте уважні, беручи в дорогу медичні препарати - якщо митниця в ОАЕ виявить серед них препарати, що містять наркотичні речовини, можуть виникнути великі проблеми (аж до тюремного ув`язнення або великого грошового штрафу). Іноді може допомогти завірений переклад на англійську мову приписи лікаря, але краще купити необхідний препарат у місцевих аптеках. У будь-якому випадку, кількість ввезених ліків має бути обмежена нормою розумного їх споживання (у разі необхідності) на термін перебування в країні.

Гроші та обмін валют.

Грошовою одиницею в ОАЕ є дирхам, який стабільний по відношенню до долара США вже багато років і становить 3.67 дирхам за 1 долар. У зверненні банкноти номіналом в 5, 10, 50, 100, 200 і 500 дирхам. Обмін валют можна робити в будь-яких банках у країні, які працюють з 08:00 до 13:00 з неділі по четвер, п`ятниця і субота в мусульманському світі - вихідний день.

Електрика.

Місцева електрична мережа забезпечує напругу мережі 220-240 вольт/50 герц. Стандартними є розетки англійського типу з трьома штирями, але практично у всіх готелях можна попросити перехідник.

Транспорт.

Найбільш кращим засобом пересування є таксі. У Дубаї таксі обладнані лічильниками, вартість проїзду становить 1,17 дирхам за кілометр, плюс 3 дирхама посадка (вночі - 3,5 дирхама). У середньому нетривала поїздка в межах міста обійдеться в 10-15 дирхам. Існує кілька таксопарків, що працюють цілодобово. В інших містах таксі, як правило, без лічильників, і вартість поїздки потрібно обговорювати з водієм заздалегідь, мінімальна плата за проїзд - 5 дирхам. Практично всі готелі надають безкоштовний транспорт на пляжі і в торгові центри.

Депозит.

В ОАЕ практично у всіх готелях рівня 5 * і в деяких 4 * для зручності внутрішніх розрахунків під час перебування клієнтам необхідно внести певний грошовий депозит, або готівкою, або шляхом блокування суми депозиту на кредитній картці. Розмір депозиту: від 100 у.о. за номер на добу і вище, залежно від готелю. У разі невикористання або недовикористання депозиту, відповідна сума повертається клієнтам в день від`їзду, за вирахуванням витрат в місцевій валюті.